“Yeni sezonda seyircili maçlar ümit ediyoruz”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili ve Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez, gelecek sezon planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Düşmez, “Bu seneyi bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah yeni sezonda seyircili maçlar ümit ediyoruz” dedi.

Seyircisiz maçların tatsız geçtiğine değinen Düşmez, “Bu oyun seyircili güzel ve kovid pandemisi elverirse seyircili oynatmak istiyoruz. Seyircisiz maç olunca ortamı eli ayağı olmayan bir insan gibi görüyorum. Şartlar inşallah elverir de biz de seyircili seyrederiz” diye konuştu.

Gelecek sezon daha fazla takımla daha çok maç oynanacağını söyleyen Düşmez, “Göreceli olarak 4 takımın düşecek gibi planlama yaptık ama bunu maç planlama ekibi yapacak. Fazla takımla ve hafta içi oynayacağız” şeklinde konuştu.

“Trabzonspor’u tebrik ediyorum”

Türkiye Kupasını kazanan Trabzonspor’u tebrik eden Düşmez, “Bu seneyi bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Maçlar seyircili olsa çok daha fazla keyif alırdık. İnşallah yeni sezonda seyircili çok daha maçlar ümit ediyoruz. Kupayı kazanan Trabzonspor’u tebrik ediyorum. Final oynayan Alanyaspor’u da tebrik ediyorum. Bu gece özlemimizi giderdik” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilecek Haber

“Spor Kulüpleri ve Federasyonları Kanun Teklifi” değerlendirildi

Facebook Twitter Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’nun daveti üzerine ve şahsını…