Göztepe’de hentbol taraftarla yaşayacak

Göztepe taraftarı hentbol şubesini yaşatabilmek için bir araya geldi ve Piksel kampanyasını başlattı. 

Kampanyanın ilk günlerinde hentbol federasyonunun süper lig için talep ettiği katılım payı toplandı. Göztepe Kulübü yönetimi ise hentbol şubesinin alt yapı faaliyetleri dışında devamına sıcak bakmıyordu.

Sonunda yönetim ile taraftar grupları bir araya geldi. Toplantıdan hentbol şubesinin yönetiminin taraftara bırakılması kararı çıktı. Taraftar gruplarından oluşan yönetim faaliyetlerini Başkan Mehmet Sepil’in gözetiminde sürdürecek.

Göztepe hentbol takımının hangi ligde mücadele edeceği konusu ise belirsizliğini koruyor. Sarı kırmızılı taraftarların gönlünde takımlarının Süper Lig’de mücadele etmesi yatıyor. Taraftar gurupları hentbol şubesine kaynak sağlamak için kombine bilet satışı ve konser etkinleri düzenleyecek.

Ayrıca yerel yönetimler ile kurumsal firmaların sponsorluk desteğini almak konusunda imkanlar araştırılacak. Taraftarların hedefleri arasında hentbol antrenmanına uygun bir salon arayışı da yer alıyor. Göztepe taraftarı şimdi, hem tribünde hem de yönetimde olmanın gururunu yaşıyor.

İlginizi Çekebilecek Haber

Hentbolda sezon yarın başlıyor

Facebook Twitter Hentbolda 2020-2021 sezonu, Erkekler Süper Lig’de yarın oynanacak 5…