Fenerbahçe’de planlar ortaya çıktı! Ali Koç futbolu ‘3 isme’ emanet ediyor

Son olarak Süper Lig’in 26. haftasında Konyaspor ile karşı karşıya gelen ve mücadeleden 1-0’lık mağlubiyetle ayrılan Fenerbahçe’de, gözler gelecek sezona çevrildi. Sarı lacivertli mevcut yönetim, bir daha teknik direktör konusunda sıkıntı yaşamak istemezken, 2021 yılında olmasını istediği Fenerbahçe’nin ‘futbol aklını’ belirledi. İşte Fenerbahçe’nin yepyeni sistemi ve o sistemin içerisinde yer alacak 3 kritik isim..

Fenerbahçe, önceki gün resmi sitesinden yaptığı duyuruyla Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak ile temas kurulduğunu ancak görüşmelerin sezon sonuna kadar dondurulduğunu açıkladı..

Gelecek yıl sportif direktör çok yüksek ihtimalle Emre Belözoğlu olacak. Yalçın Koşukavak, Belözoğlu önderliğinde kurulacak ekipte yer alacak..

Fenerbahçe teknik direktörlük içinse listenin başında Erol Bulut’u tutuyor. Yönetim sezon sonuna kadar mevcut teknik ekiple yoluna devam etme hedefinde. Sezon sonunda ise Emre Belözoğlu önderliğinde kurulacak yeni futbol yapılanmasıyla başarının kapılarının açılması hayal ediliyor..

İlginizi Çekebilecek Haber

Galatasaray’da sürpriz ayrılık!.

Facebook Twitter Galatasaray’da sürpriz ayrılık! Diagne’nin dönüşünün ardından…